Розмір: 1400*800 мм; Висота: 760 мм.
Колір: Ніжки: Чорний; Столешня: Кераміка чорний мармур.
Матеріал: Ніжки і каркас: Метал; Столешня: Кераміка, товщиною 8 мм.
Не розкладний;
Стільниця столу Бінго виготовлена зі штучного мрамору, має гарну матову структуру, стійка до перепаду температур, ударів і царапин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1400 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 760 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 570 ₴








