Розмір: В: 87 см; Г: 55 см; Ш: 59 см;
Колір: Каркас: чорний; Сидіння: велюр графіт;
Матеріал: Каркас: ніжки - метал; Сидіння: поролон у велюрі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Цвет обивки | Графитовый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | Ножки |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 870 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глубина | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 520 ₴





