Розмір: 900*550; Висота: 420.
Колір: Ніжки: Хром; Столешня: Прозоре скло+чорне скло.
Матеріал: Ніжки: Метал; Столешня: Загартоване скло.
Товщина прозорого скла: 8 мм; товщина чорного скла: 5 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма столешницы | овальная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления столика | |
| Столешница | стекло |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 900 мм |
| Глубина столика | 550 мм |
| Высота столика | 420 мм |
| Толщина стекла | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 165 ₴





