Розмір: 1200*800 мм; Висота: 760 мм.
Колір: Ніжки: Білий; Столешня: Білий матовий мармур.
Матеріал: Ніжки і каркас: Метал; Столешня: Кераміка, товщиною 8 мм.
Стільниця столу Кіпарис виготовлена зі штучного мрамору, має гарну матову структуру, стійка до перепаду температур, ударів і царапин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Раскладная столешница | Нет |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1120 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 760 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 400 ₴



