Розмір: 1200*800; Висота: 750.
Колір: Ніжки: Чорний+натуральний; Столешня: Прозоре скло.
Матеріал: Ніжки: Фарбований метал+термодрук на металі. Столешня: Загартоване скло.
Товщина столешні: 10 мм.
Загартоване скло - звичайне листове скло, яке спочатку нагрівають до температури загартування (650—680 °C), а потім рівномірно охолоджують холодним повітрям з обох боків. В результаті такої обробки в поверхневих шарах скла утворюються залишкові механічні напруги стиснення, що забезпечують його підвищену механічну міцність, термостійкість і безпеку при руйнуванні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет | Прозрачный |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Закаленное стекло |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1120 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | каленое стекло |
Информация для заказа
- Цена: 3 720 ₴





