Розмір: В: 840 мм; Г: 530 мм; Ш: 480 мм.
Колір: Каркас: Натуральний; Сидіння: Сірий
Матеріал: Каркас: Дерево Бук; Сидіння: 100% Поліпропілен+поролон в шкірзаміннику.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет обивки | Белый |
| Состояние | Новое |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | Ножки |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 840 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 530 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴

