Розмір: Доступні варіанти: 1. D=600; H=750;
Колір: Каркас і ніжки: Натуральний+Білий; Столешня: Білий шовковистий глянець.
Матеріал: Каркас і ніжки: Дерево Бук+Метал; Столешня: МДФ.
Товщина столешні: 20 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Толщина столешницы | 20 мм |
| Диаметр | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 210 ₴



