Розмір: Стіл: 1100*700 мм; Висота: 740мм. Стілець: Ш:420 Г:430 В:840;
Колір: Сірий; Тканина на стільцях: Сіра;
Матеріал: Каркас і ніжки: Дерево; Столешня: МДФ;
Товщина столешні столу: 16 мм. Товщина ніжок столу: 45 мм;
В Комплект входить 1 нерозкладний стіл та 4 стільця. Продаж лише комплектами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество персон | 4 |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Стул | 4 шт |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Серый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1100 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 740 мм |
| Габаритные размеры стула | |
| Ширина стула | 420 мм |
| Глубина стула | 430 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 840 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 350 ₴









