Розмір: 1200*800 мм; Висота: 750 мм.
Колір: ніжки: чорний; Столешня: індастріал.
Матеріал: Каркас і ніжки: Метал; Столешня: ДСП
Товщина столешні: 16 мм.
Ніжки: порошкова покраска
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Толщина столешницы | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 900 ₴









