Розмір: В: 1015 мм, Г: 440 мм, Ш: 440 мм
Висота спинки від сидіння: 560 мм
Колір: темний горіх
Матеріал: Каркас: масив клена; Оббивка: тканина New Вавілон 64, СМТ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 1015 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴





