Розмір: В: 810 мм, Г: 500 мм, Ш: 600 мм
Колір: Каркас: Сірий; Сидіння: Сірий.
Матеріал: Каркас: Масив клена; Спинка: г/к фанера; Сидіння: Тканина Milos 84, Apparel.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет обивки | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 810 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 370 ₴







