Розмір: В: 940 мм, Г: 470 мм, Ш: 440 мм
Колір: Каркас: cірий; Сидіння: cірий.
Матеріал: Каркас: масив клена; Сидіння: тканина Milos 84, Apparel.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет обивки | Серый |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Серый |
| Тип опор | Ножки |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 940 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 470 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴






