Розмір: В: 820 мм, Г: 520 мм, Ш: 430 мм
Колір: Каркас: білий; Сидіння та спинка: сірий.
Матеріал: Каркас: масив клена; Сидіння та спинка: тканина Zara13, CMT.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет обивки | Белый |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Белый |
| Тип опор | Ножки |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 820 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 520 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 700 ₴








