Розмір: В: 1030 мм; Г: 440 мм; Ш: 430 мм.
Колір: Білий
Матеріал: Каркас: Масив бука; Тканина: Соло 96
Красивий, добротний та стильний стілець «Чумак-2» вирізняється гарною різьбленою спинкою, високою якістю виготовлення та комфорту. Найкраще співвідношення ціни та якості. Виготовлений з масиву бука. Габаритні розміри стільця «Чумак» 2 ідеально підходять під стандарти всієї колекції меблів «Карпати».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет обивки | Темно-серый |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Белый |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 1030 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴






