Стілець обідній дерев'яний, м'яке сидіння оббите тканиною (колір тканини може відрізнятися від представленої на фотографії).
Розмір: 400х390х970мм
Колір фарбування дерева: горіх

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Высота | 970 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
Информация для заказа
- Цена: 2 780 ₴









